BAXARA Z HRABOVSKÝCH STÁJÍ

HOVAWART

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2709":
Amor a Portokali
To je hrůza, chvíli jsem k vám na stránky nezavítali a teď koukám na tu smutnou novinu a nechce se mi tomu věřit. Měla jsem Baxaru moc ráda, je mi líto, že už ji neuvidím. Držte se.
Jana a Eston
Dobry den, po dlhsej dobe sme sa sem dostali a precitali si tu smutnu spravusmiley a je nam to moc luto. Drzte sa a myslime na vas
Ijsbééráci
Ahojky, te´d tady čtu co se Vám stalo. Je nám to strašně moc líto. Nejde napsat ani vyslovit. Je to prostě hrozný. Držte se , myslíme na Vás.
Hanka a Dantes Gora Monte
Dobrý den,

dozvěděla jsem se tu smutnou zprávu a je nám moc líto takové ztráty, Baxi byla krásná a šikovná, škoda že jen takovou chvíli. Prosím držte se a hodně sil do dalších dní.

H+D

Lenka a Feronka
Ahoj, je mi to strašně moc líto, zpráva je šokující. Baxarka byla v nesprávné chvíli na nesprávném místě... Byla to velmi nadějná a šikovná fenka! Musí to být pro vás moc těžké. Časem bolest malinko pomine a vystřídají ji krásné vzpomínky na společné dny s Baxarkou. Držte se! Myslíme na vás!
Michala Z. + Berzit
Ahojky Silvo, je mi to moc líto, myslíme na tebe, drž se. Baxulka byla super holčina, bude nám všem chybět.
Gabka a Sam
Silvo,je to pro mě šokující zpráva!!!Je mi to strašně líto-i já jsem kdysi přišla o pejska a vím,že to bude ještě dlouho bolet,zvláště,když byla Baxara Tvůj první pejsek.Všechno časem přebolí a mi tehdy k tomu dopomohlo nové štěně. Přeji Ti spoustu síly, abys ty první týdny bez Baxi přežila.Drž se,budu držet pěstičky.
Berynka a Vávrovic smečka
Silvi... je nám to strašně líto... Přejeme ti hodně sil a brzy nějakou malou chlupatou "náplast" na smutnění! Kamča a spol.
Ivka a Arny
Ahoj Silvi, nevím co říct, co napsat, je to hrozné a není na to slov útěchy :o( Je mi to moc líto, držte se!!!! I+A
Krkonošáci
Není nic horšího, když odeje psí kamarád... o to horší, když odejde mladý a takovým to způsobem. Baxara byla krásná fenka, šikovná a měla se u Vás skvěle... alespoň to můžeš být pro Vás útěcha, že měla krásný a přesto krutě krátký život ... držte se!
Šárka a Royal Safe
Ahoj Silvi, je mi to moc líto. Drž se !
Kráľovská stráž
Aj v Martine nám je ľúto, že Baxara odišla tak mladá, plná elánu. Hoci sme sa osobne nikdy nerozprávali, sledovala som Baxarine stránky vždy s uznaním, koľko ste s ňou ako kynológovia začiatočníci dosiahli na poli výstavnom aj pracovnom. Cítime s vami.
Atti
Ahoj.Je mi moc líto, co se stalo. Baxi byla opravdu jedinečná a nádherná fenka. Jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat. Je mi to opravdu strašně moc líto a tato zpráva mě strašně zaskočila...smileysmileyDrž se!
Barbora a Dakara KS
Baxara bola nadherna a velmi nas mrzi jej strata. Prajeme vela sil a myslime na Vas.
Ivana Vlková
Je mi to moc líto, co Vás potkala, byla to nádherná fena, osud je někdy opravdu s....! Přeji spousty sil k překonání tohoto smutného období
Lenka a Ferda
Ahoj holky,

moc gratulujeme k supr ocenění na výstavě a také k úspěšnému složení zkoušky! Člověk se k vám chvíli nepodívá a tolik úspěchů. Takže posíláme obrovské gratulacesmiley a další úspěchy.
Amor a Portokali
Ahoj Baxarko a paničko, zdravíme z Brna! Amor a spol.
Míša
Ahoj, moc pěkná a šikovná fenulasmiley přejí ti mnoho úspěchů a další krásně strávené chvíle stou tvojí fešandou, čauky Míšasmiley www.4tlapky.com/michaela
Kristy a Bella
Ahojte Baxaro s paničkou, moc gratulujeme k úžasnému úspěchu na brněnské výstavě! Jen tak dálsmileysmiley
Lenka a Ferda
Ahoj holky,

moc vám gratulujeme k supr úspěchům v Brně, kterých jsme se dočetly ve vaší rodné stanici. Baxarka je moc šikovná, tak úspěšný víkend, paráda. Moc vám gratulujeme, četla jsem co vás čeká, určitě vše zvládnete. Mějte se! L & F

1  
2  
3